Pujčka dnes od soukromé osoby

Napsal admin • Jun 22nd, 2011 • Rubrika: Nebankovní půjčky

Pujčka dnes od soukromé osoby vám může být poskytnuta buď od vašich blízkých, tedy od rodiny či kamárádů. Nebo se musíte opravdu obrátit na různé soukromé osoby a soukromé osoby z nebankovního sektoru.

Půjčka od rodiny

Před tím než si vezmete jakékoliv půjčky od soukromých osob hned od soukromých osob se radši zamyslete, jestli by vám nemohli půjčit vaši nejbližší. Tedy někdo z rodiny. Taková půjčka bývá bez úroků. Ne vždy však taková možnost v rodině je. Můžete se také ještě zeptat svých movitých kamarádů či kamarádek. Až poté co neuspějete by jste se měli případně obrátit na soukromé osoby.

Půjčky od soukromých osob a soukromých investorů hned

Půjčky od soukromých osob hned poskytují různé soukromé osoby a také soukromí investoři, kteří tak chtějí zhodnocovat svoje volné peníze. Tyto půjčky se často pohybují v tzv. “šedé zóně”. Tyto půjčky bývají často hodně drahé a často velmi nevýhodné. Inzeráty mají sice koncipované často tak, že se jedná o super výhodné půjčky, ale opak často bývá pravdou.

Inzeráty na půjčky od soukromých osob hned

Na půjčky od soukromých osob hned můžete narážet hlavně na různých inzertních serverech. Soukromé osoby také hojně inzerují v inzertních novinách. Například Annoce, ale i v dalších inzertních novinách. Často jsou tam uváděné pouze základní informace.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Komentáře k článku